هیجانی

دانلود فیلم سینمایی کمین

امير (سعيد راد) جواني را هنگام سرقت از خانه اش به قتل مي رساند. تقي (بهمن مفيد)، پدر جوان در صدد انتقام برمي آيد و مزاحم شيرين (سپيده)، همسر امير، و فرزندش شهرام (فريدون فرهادپور) مي شود. او با شهرام دوست مي شود تا او را به قتل برساند؛ اما او موفق نمي شود. امير فرزندش را از دوستي با تقي منع مي كند، و از تقي مي خواهد كه آسيبي به همسر و فرزندش نرساند.

دانلود فیلم سینمایی کمین

دانلود

دانلود فیلم سینمایی کوسه جنوب

 اكبر، نادر، عباس و رضا، كه روابط دوستانه شان از كودكي شكل گرفته است، هر يك در پي تحقق آرزوي خودش است: عباس و نادر لباس نظام به تن مي كنند،‌ اكبر به گروه دايي اش مي پيوندد كه قاچاقچي است؛ رضا، كه فلج است،‌ آرزويي جز ادامه ي دوستي با آن سه ندارد. معصومه، خواهر رضا،‌ و اكبر به يكديگر علاقمندند.

دانلود فیلم سینمایی کوسه جنوب

دانلود

دانلود فیلم سینمایی خانم دلش موتور میخواد

«رعنا» دختر ماهیگیر فقیری است که آرزویش داشتن یک قایق موتوری است و سرانجام با پس‌انداز سالها فعالیت خود و پدرش، راهی می‌شود که قایق را بدست آورد. رعنا با «بهرام» (یکی از جوانان بندر) همسفر می‌شود. در بین راه گروهی که با بهرام در گذشته درگیری داشتند، برخورد کرده و نزاعی سخت درمی‌گیرد و در پایان نیز پس‌انداز رعنا را به سرقت می‌برند. رعنا و بهرام ماجرا را پی‌گیری کرده و سرانجام سارقین را یافته و پول را پس می‌گیرند. رعنا قایق موتوری مورد نظرش را بدست می‌آورد.

دانلود فیلم سینمایی خانم دلش موتور میخواد

دانلود

دانلود فیلم سینمایی کی دسته گل به آب داده

محمود و همسرش پروین پس از هشت سال از گذشتن زندگی مشترکشان بچه دار نمی‌شوند. دارو و درمان نیز بی‌نتیجه است، تا این که گل اندام ـ همسر صیغه ای رجب، پیشکار محمود، بچه اش را جلو خانهٔ محمود می‌گذارد. پروین به خیال این که بچه حاصل خیانت محمود به او است از محمود تقاضای طلاق می‌کند. خانوادهٔ محمود با استفاده از این موقعیت دختر یکی از خویشان خود را به نام زری برای محمود خواستگاری می‌کنند. رجب، که از وضع به وجود آمده نگران و شرمنده است، ماجرای فرزندش را برای پروین بازگو می‌کند، و پروین که متوجه اشتباهش شده‌است، به یاری رجب، مانع ازدواج محمود و زری می‌شود و دوباره با محمود پیمان زناشویی می‌بندد.

دانلود فیلم سینمایی کی دسته گل به آب داده

دانلود

دانلود فیلم سینمایی مردان خشن

«اياز» كه با خانواده ي «نصير» خصومت دارد، توطئه اي ترتيب مي دهد و بزرگ خانواده ي نصير را به زندان مي كشاند. نصير در صدد گرفتن انتقام برمي آيد، اما به وسيله ي اياز از شهر رانده مي شود. نصير با پهلواني برخورد مي كند و نزد او رموز پهلواني را مي آموزد و در بازگشت دختر اياز را مي ربايد تا به او تجاوز كند، اياز هراسان در تعقيب نصير برمي آيد، اما از ارتفاعي پرت مي شود و كشته مي شود.

دانلود فیلم سینمایی مردان خشن

دانلود

دانلود فیلم سینمایی آتشپاره تهران

دختري كه در كاباره اي كار مي كند شيفته ي خواننده ي جوان كاباره است، اما كاباره دار به دختر توجه دارد و نقشه هايي براي تصاحب او در سرش مي پروراند. دوستان خواننده با تدابيري كاباره دار را گوشمالي مي دهند و سرانجام وسايل ازدواج خواننده ي جوان و دختر را فراهم مي كنند.

دانلود فیلم سینمایی آتشپاره تهران

دانلود

دانلود فیلم سینمایی قربون خودم

 داداشي بساط جگركي دارد و نامزدش گلي و خاله اش به او كمك مي كنند. كار دوم داداشي ماشين شوئي است، و آرزويش اين است كه مثل يك ميليونر زندگي كند. او با مرد ثروتمندي آشنا مي شود كه آرزوئي خلاف او دارد، و مي خواهد زندگي ساده و بي غل و غشي داشته باشد. مرد ثروتمند سعي دارد به داداشي بقبولاند كه ثروت خوشبختي نمي آورد، اما داداشي استدلال هاي او را نمي پذيرد…

دانلود فیلم سینمایی قربون خودم

دانلود

دانلود فیلم سینمایی ماجرای جنگل

جنگل با ورود جوانی که در جستجوی جنگلبان است به دنبال حادثه ای آرامشش را از دست می دهد. حضور جوان بین مردانی که کارشان قطع قاچاق درختان است متدرجاً قطب های مخالف و موافقی به وجود می آورد. سرکرده ی مخالفین که جوان را رقیب عشقی خود می بیند خشمگین می شود. خشم مرد بیشتر از آن جهت است که دختر جنگلبان نیز خود را علاقمند جوان هازه وارد نشان می دهد…

دانلود فیلم سینمایی ماجرای جنگل

دانلود

دانلود فیلم سینمایی بیم و امید

دختری وقتی پدرش را بیمار می بیند برای تهیه ی دارو به داروخانه می روددکتر داروساز دارویی سمی به دختر می دهد و وقتی متوجه اشتباه خود می شود که دختر دور شده است. دکتر برای یافتن دختر و جلوگیری از مصرف دارو، به پلیس رجوع می کند و….

دانلود فیلم سینمایی بیم و امید

دانلود

دانلود فیلم سینمای مروارید سیاه

باستان شناس غربي براي كشفياتي در تخت جمشيد، نقش رستم، غار شاپور، و پاسارگاد، با راهنمايي عازم مي شود. دختر مورد علاقه ي راهنما نيز همراهشان است. حضور دختر مشكلات و درگيريهايي را پديد مي آورد و در جريان ماجرايي سرانجام آشكار مي شود كه مرد فرنگي در واقع يك تبهكار است كه در پوشش «باستان شناس» وارد ايران شده است. با اقدامات مرد راهنما، او و همكارانش در ايران گرفتار قانون مي شوند.

دانلود فیلم سینمایی مروارید سیاه

دانلود